Wymiana grafiki w ściance tekstylnej

Wymiana grafiki w ściance tekstylnej

Ścianka tekstylna reklamowa — jak zmienić grafikę? Ścianki tekstylne proste i łukowe — druk jednostronny i dwustronny. Wymiana grafiki w ściance tekstylnej — jak to zrobić?

Ścianka tekstylna reklamowa — jak zmienić grafikę?

Jak wszystkie reklamowe nośniki mobilne, ścianki tekstylne zostały pomyślane tak, aby bez większych przeszkód wymieniać na nich grafikę. Najprostszym sposobem jest wykonanie od razu grafiki dwustronnej zawierającej dwa różne projekty.

Co zrobić, kiedy mamy do dyspozycji tylko jeden projekt wydruku lub jeszcze nie znamy produktu, który będziemy promować w przyszłości?

Rozwiązanie:

Najczęstszym rozwiązaniem jest nadruk tkaniny wyłącznie z jednej strony. W dowolnym momencie przy użyciu tego samego stelaża z aluminium możesz dodrukować kolejną reklamę ścianki tekstylnej prostej lub łukowej. Sama konstrukcja  pozostaje bez zmian, możesz jej używać na zmianę raz z jednym raz z drugim wydrukiem.

Ścianki tekstylne łukowe | scianki24.pl
Ścianka reklamowa tekstylna łukowa 250
Ścianki tekstylne łukowe | scianki24.pl
Ścianka reklamowa tekstylna łukowa 300
Ścianki tekstylne łukowe | scianki24.pl
Ścianka reklamowa tekstylna łukowa 400
Ścianki tekstylne łukowe | scianki24.pl
Ścianka reklamowa tekstylna łukowa 530

Jak wymienić grafikę w ściance tekstylnej?

Wymiana grafiki w ściance tekstylnej jest dość prosta – wystarczy projekt graficzny reklamy „wpisać” w szablon wymiarowy. Zobacz, jak przygotować Twój stand reklamowy. Nie musisz dbać o to, aby ważne elementy graficzne nie znalazły się na łączeniu paneli graficznych, jak w przypadku ścianki pop-up. Jeżeli dysponujesz naszym stelażem, szablon praktycznie jest ten sam, jak podczas składania zamówienia poprzedniego nadruku. Cała procedura również. Ścianka reklamowa z tkaniny to prosta wymiana grafiki, dobra jakość wydruku, stabilna konstrukcja i błyskawiczny, prosty montaż. 

Jak wymienić grafikę w ściance tekstylnej na stelażu innej firmy?

Trochę inaczej wygląda sprawa z wydrukami powierzonymi, czyli wtedy, gdy ktoś chce wydrukować u nas grafikę do konstrukcji, kupionej gdzieś indziej. Mamy do czynienia z dwoma problemami – niewielkimi, ale jednak różnicami w wymiarach tego samego formatu ścianki reklamowej oraz rodzajem tkaniny, jakiego używa drukarnia.

Łudząco podobne zdjęcia na stronach internetowych, szablony do grafik tych samych rozmiarów często nie pokrywają się u wszystkich producentów systemów wystawienniczych. Są to niewielkie różnice, ale wpływają na wymiary wydruku. Przez to materiał na ściance tekstylnej albo jest za duży, marszczy się i zwisa na aluminiowej konstrukcji, albo jest za mały i nie można go, nawet na siłę, naciągnąć na stelaż. Podobne efekty daje użycie do nadruku materiałów innej gęstości. Co prawda kategoria tkanin do druku jest jedna, ale ich gęstość może być różna. Ma to istotny wpływ na elastyczność materiału. Jeśli więc nawet dostosujemy odpowiedni szablon do właściwej ścianki tekstylnej, efekt może nie być zadowalający.

Rozwiązanie:

Aby uniknąć takich sytuacji przy powierzaniu samych wydruków innym drukarniom, należy wysłać do takiej drukarni posiadany stelaż. Wtedy dokładne zmierzenie i przymiarka wydruku da nam pewność, że dostaniecie dokładnie to, czego oczekujecie – nowego, idealnie pasującego wydruku do swojej ścianki tekstylnej.

Podsumowanie wymiany grafiki w ściance tekstylnej:

Jeżeli chcesz odpowiednio zareklamować swoje stoisko na targach, konferencji czy evencie, a zależy Ci na estetycznym wyglądzie, łatwym montażu i demontażu, lekkiej konstrukcji i długotrwałym użytkowaniu — użyj ścianki w wersji wolnostojącej z tkaniny (prosta, łukowa), którą naciąga się na aluminiową konstrukcję. Taka forma reklamy Twojej firmy wygląda bardzo ekskluzywnie, oferuje możliwość wymiany grafiki, a profile z aluminium będą Ci służyć przez wiele lat. Z myślą o wygodzie, właściwej ekspozycji, komforcie (reklama mieści się w jednej, lekkiej torbie) stworzyliśmy naszym klientom specjalną ofertę ścianek tekstylnych w kilku rozmiarach. Dzisiaj możesz w dowolnym momencie i bezproblemowo dokupić kolejne wydruki (jedno i dwustronne) do wcześniej zamówionej u nas ścianki. W przypadku systemu reklamowego zakupionego u innego wykonawcy, w celu idealnego dopasowania do istniejącego aluminiowego szkieletu, konieczne będzie przesłanie konstrukcji. Tylko w taki sposób będziemy w stanie idealnie dopasować nowy wydruk reklamowy.