O nas


Dlaczego warto nam zaufać?

Zajmij się spełnianiem marzeń! My zajmiemy się reklamą!

Wiemy doskonale, że prowadzenie własnego biznesu i dbanie o jego odpowiednią reklamę to nie lada wyzwanie. Dlatego odciążamy małe firmy i duże przedsiębiorstwa z różnych branż, oferując im kompleksowe usługi reklamowe i drukarskie. Dzięki nim, nasi klienci mogą skupić się na zadaniach, które są dla nich najważniejsze.

Nasz zespół oferuje Państwu systemy ekspozycyjne, które sami używamy do promowania naszych produktów.

Zapraszamy wszystkich Klientów – dzięki dobrze zorganizowanej pracy realizujemy zarówno małe, jednorazowe zlecenia, jak i wysokonakładowe kontrakty. Jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby także poprzez zaufanych dostawców spoza kraju. Nasze usługi reklamowe dobieramy odpowiednio pod każdego z klientów.

Przez kilka lat wypróbowaliśmy i sprzedaliśmy wiele roll-upów, ścianek pop-up i wszelkich innych nośników reklamowych. Nieobce są nam wszelkiego rodzaju systemy modułowe, odmiany X-Banerów, L-Banerów, ScrollBanerów, Poster Standów. Jednak nasze usługi reklamowe i powiązana z nimi oferta, zawiera tylko te najbardziej sprawdzone, których zadaniem jest służyć jak najdłużej – na większość z nich dajemy kilkuletnią gwarancję.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, jeśli chcesz:

  • rozreklamować swoją markę wśród szerokiej grupy docelowej,
  • podnieść świadomość marki,
  • zdobyć nowych klientów,
  • zwiększyć sprzedaż.

Jak pracujemy?

Dział handlowy dokłada wszelkich starań, abyście otrzymali konstrukcję odpowiednią do Waszych wymagań – miejsca ekspozycji, wielokrotności montaży czy zmiany wydruków.

Produkcja zajmuje się wydrukami na rekomendowanych materiałach, gdzie używane są wysokiej klasy urządzenia drukujące oraz ekologiczne tusze. Wszystko to gwarantuje najwyższy poziom odwzorowania kolorów, a użyte laminaty – odporność na zniszczenia.

Magazyn sprawdza spasowanie poszczególnych elementów systemu i, jeśli wszystko jest w porządku, zabezpiecza i przygotowuje całość do transportu.

Jesteśmy jedną z niewielu firm świadczących usługi reklamowe w tak szerokim wachlarzu, które szybko wykonują zadanie – same konstrukcje wysyłamy w ciągu 24h, a na przygotowanie ścianki z wydrukiem potrzebujemy ok. 3 dni roboczych. W razie, gdy potrzebują Państwo ścianki w szybszym terminie – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Życzymy udanych zakupów!

Zachęcamy Państwa do zakupu systemów z naszej oferty – na pewno znajdą Państwo u nas dobrą, mobilną konstrukcję ekspozycyjną, dopasowaną do oczekiwań i budżetu. Potem zapewne długo się z Państwem nie usłyszymy, bo… przecież mają one służyć długo bez potrzeby ponownych zakupów.