Ścianka reklamowa teleskopowa

Ścianka banerowa teleskopowa - scianki24.pl

883 715 717

Zachęcamy Państwa do składania zapytań o potrzebne Wam systemy wystawiennicze. Dostosujemy elementy zestawu do Państwa potrzeb!

Galeria zdjęć:
Schemat grafiki:

Wymiary ścianki teleskopowej

  • Maksymalny rozmiar ścianki: 240 cm x 240 cm
  • Minimalny rozmiar ścianki: 150 cm x 150 cm
  • Wymiar konstrukcji spakowanej do torby: 110cm x 15cm x 25cm

Jedna konstrukcja – wiele rozmiarów grafiki. Sprawdź to!

Ścianka teleskopowa czy inaczej ścianka reklamowa banerowa to w rzeczywistości stojak na grafikę o regulowanym rozmiarze.

Budowa konstrukcji opiera się na pionowych i poziomych stalowych rurkach wsuwanych jedna w drugą. Szerokość i wysokość ekspozycji reguluje się aż do rozmiaru 2,4 x 2,4 metra.

Grafikę można umieścić na jednej bądź obu stronach ścianki. Materiały użyte do wydruku grafiki to najczęściej baner lub dwustugramowa tkanina tekstylna, która daje wrażenie lekkości jak w przypadku flag reklamowych.

 

Zastosowanie ścianki teleskopowej

Używana do wszelkich kampanii czy wydarzeń odbywających się wewnątrz budynków, świetnie sprawdzi się np. jako ścianka reporterska podczas wywiadów czy konferencji prasowych. Dwie lub trzy ścianki mogą nam posłużyć do stworzenia boksu wystawienniczego.

Wybór poliestrowego materiału umożliwia również wykorzystanie ścianki w przestrzeni zewnętrznej. Oczywiście w granicach rozsądku…

 

Montaż i transport ścianki teleskopowej

Stosunkowo lekką konstrukcję ścianki (system waży ok. 7 kg) rozstawi spokojnie jedna osoba. Choć za pierwszym razem przyda się pomoc. Grafikę montujemy poczynając od dolnej poprzeczki, by następnie nawlec ją na górną. Wysokość i szerokości ścianki można łatwo regulować łączniki, znajdującymi się z każdej ze stron.

Po złożeniu stelaża, ściankę schowamy wygodnie w pokrowiec, w którym to możemy ją bezpiecznie przetransportować. Pamiętajmy jedynie o zabezpieczeniu stalowych stóp stelaża, tak aby ewentualnie nie uszkodziły one pozostałych elementów konstrukcji.

Ceny ścianek z przykładowymi rozmiarami grafik drukowanych: jednostronnie 

200 x 200 cm – 440 zł netto

240 x 200 cm – 474 zł netto

240 x 240 cm – 499 zł netto

Zalety tej ścianki

W komplecie z grafiką
Wygodne w użytkowaniu i transporcie
Do wielokrotnego wykorzystania
Estetyczne wykonanie
Realizacja nawet w 24 h