Ścianka teleskopowa - korzyści z używania

Ścianka teleskopowa - korzyści z używania

Korzyści użytkowania ścianki teleskopowej

Wpisana już praktycznie na stałe w krajobraz wszelkich konferencji, targów czy eventów, ścianka teleskopowa stanowi idealne tło do prezentacji walorów marki. Tworzona przez nią przestrzeń graficzna niesie ze sobą duży potencjał reklamowy. A jakie są inne korzyści płynące z używania ścianki teleskopowej? Na to i inne pytania znajdziecie odpowiedź w poniższym artykule.

Lekka, lecz stabilna konstrukcja

Pomimo swoich imponujących gabarytów, ścianka teleskopowa to tak naprawdę bardzo lekki (ok. 7 kg) i prosty system wystawienniczy. Analogicznie do innych rodzajów ścianek reklamowych, także i ścianka teleskopowa składa się z zaledwie kilka elementów, które szybko zmontujemy. Cała konstrukcja oparta jest na dwóch słupkach z regulowaną wysokością, montowanych w stalowych stopach, oraz dwóch poprzeczkach o regulowanej szerokości, które blokowane są w zatrzaskach. Panele z grafiką nasuwamy na poprzeczki. W ten sposób możemy łatwo i szybko zmienić eksponowaną grafikę.

Wygodny transport

Składająca się z zaledwie kilku elementów konstrukcja z łatwością zmieści się do torby czy pokrowca, a prosty montaż umożliwi szybkie złożenie i rozłożenie ścianki. Wystarczy 5 do 10 minut, aby cieszyć się w pełni ogromnymi możliwościami ścianki. Do montażu, jak i demontażu potrzebna jest jedna osoba. Dzięki swojej przesuwnej budowie, ścianka teleskopowa to znakomity mobilny system wystawienniczy.

Wszechstronność ekspozycji

Abstrahując od funkcjonalnej, wygodnej konstrukcji, ścianki teleskopowe charakteryzują się również wszechstronnością. Zaprojektowane do nadruku dwustronnego, dają swobodę w ekspozycji treści. Od Państwa projektu zależy co i w jakiej formie zostanie przedstawione na każdej ze stron. Ponadto ścianki teleskopowe pozwalają szybko i wygodnie zmienić prezentowaną grafikę. Kolejną niewątpliwą zaletą jest możliwość regulacji ścianki w dwóch płaszczyznach, dopasowując szerokość, jak i wysokość ekspozycji do potrzeb naszego otoczenia.

Zróżnicowane zastosowanie

Regulacja rozmiaru powoduje, że ścianka ta jest z powodzeniem używana w trakcie kampanii wewnątrz budynków. Może ona służyć np. jako ścianka reporterska albo sponsorska w trakcie wywiadów czy konferencji prasowych. Sprawdzi się również w trakcie wszelkiego rodzaju imprez, koncertów czy gali.

Podsumowanie

Dzięki swoim nieprzeciętnym rozmiarom, ścianka teleskopowa naturalnie przyciąga uwagę odbiorców. Nie sposób przejść obok niej obojętnie. Dlatego też równie istotny jest projekt graficzny, które nie tylko przyciągnie uwagę klienta, ale również zatrzyma go na chwilę, bądź zachęci do zapoznania się ze szczegółami oferty. W tym celu dobrze jest skorzystać z porady specjalistów Ścianki24.pl, którzy nie tylko pomogą dopasować projekt do Twoich potrzeb, ale również wyjdą naprzeciw oczekiwaniom rynkowym.

Dodatkowe informacje na temat innych systemów wystawienniczych możesz znaleźć klikając Tutaj. Jeżeli martwisz się o jakość wykonania i żywotność takiego systemu, koniecznie przeczytaj też nasz tekst o wielokrotności użytkowania  mobilnych systemów wystawienniczych.