Ścianka reklamowa teleskopowa

Ścianka teleskopowa czy inaczej ścianka reklamowa banerowa to w rzeczywistości stojak na grafikę o regulowanym rozmiarze.

Budowa konstrukcji opiera się na pionowych i poziomych aluminiowych rurkach wsuwanych jedna w drugą. Szerokość i wysokość ekspozycji reguluje się aż do rozmiaru 2,4 x 2,4 metra.

Grafikę można umieścić na jednej bądź obu stronach ścianki. Materiały użyte do wydruku grafiki to najczęściej baner lub dwustugramowa tkanina poliestrowa, która daje wrażenie lekkości jak w przypadku flag reklamowych.


Wymiary ścianki teleskopowej

Maksymalny rozmiar ścianki: 240 cm x 240 cm
Minimalny rozmiar ścianki: 150 cm x 150 cm
Wymiar konstrukcji spakowanej do torby 110cm x 15cm x 25cm

Zastosowanie ścianki teleskopowej

Używana do wszelkich kampanii czy wydarzeń odbywających się wewnątrz budynków, świetnie sprawdzi się np. jako ścianka reporterska podczas wywiadów czy konferencji prasowych. 2 lub 3 ścianki mogą nam posłużyć do stworzenia boksu wystawienniczego.

Wybór poliestrowego materiału umożliwia również wykorzystanie ścianki w przestrzeni zewnętrznej. Oczywiście w granicach rozsądku.

Montaż i transport ścianki teleskopowej

Stosunkowo lekką konstrukcję ścianki (system waży ok. 7 kg) rozstawi spokojnie jedna osoba. Choć za pierwszym razem przyda się pomoc. Grafikę montujemy poczynając od dolnej poprzeczki, by następnie nawlec ją na górną. Wysokość i szerokości ścianki można łatwo regulować łączniki, znajdującymi się z każdej ze stron.

Po złożeniu stelaża, ściankę schowamy wygodnie w pokrowiec, w którym to możemy ją bezpiecznie przetransportować. Pamiętajmy jedynie o zabezpieczeniu stalowych stóp stelaża, tak aby ewentualnie nie uszkodziły one pozostałych elementów konstrukcji.


Pobierz schemat przygotowania grafiki:

Ikonka pliku pdf

Cena kompletu z grafiką netto już od:

499 zł

Zachęcamy Państwa do składania zapytań o potrzebne Wam systemy wystawiennicze. Dostosujemy elementy zestawu do Państwa potrzeb!

Galeria produktu