Ścianka teleskopowa XL

Ścianka teleskopowa XL | scianki24.pl

883 715 717

Zachęcamy Państwa do składania zapytań o potrzebne Wam systemy wystawiennicze. Dostosujemy elementy zestawu do Państwa potrzeb!

Galeria zdjęć:
Schemat grafiki:

Wymiary ścianki teleskopowej

  • Maksymalny rozmiar ścianki: 300 cm x 240 cm
  • Minimalny rozmiar ścianki: 166 cm x 173 cm
  • Wymiar konstrukcji spakowanej do torby: 99cm x 5cm x 29cm

Sam zdecyduj jaki będzie miała rozmiar!

Stelaż ścianki teleskopowej opiera się na prostej konstrukcji, składającej się z poziomych i pionowych aluminiowych rurek, wsuwanych jedna w drugą. Za pomocą łączników, znajdujących się z każdej strony konstrukcji możemy dowolnie regulować zarówno szerokość jak i wysokość ścianki. Maksymalne wymiary grafiki to szerokość 3 metry i wysokość 2,4 metra. Konstrukcja wyróżnia się niewielką masą (ok. 7kg), nie tracąc przy tym na stabilności, ani trwałości wykonania. Zdemontowaną, łatwo zmieścimy do pokrowca.

Wydruk możecie Państwo wykonać jedno i dwustronnie na banerze (maksymalna grubość 225 mikronów), a także na materiale tekstylnym.

Zastosowanie ścianki teleskopowej XL

Używana do wszelkich kampanii czy wydarzeń odbywających się wewnątrz budynków, świetnie sprawdzi się np. jako ścianka reporterska podczas wywiadów czy konferencji prasowych. Ścianki teleskopowe XL mają konstrukcje przystosowane do budowania z nich modułów za pomocą specjalnych łączników – dowiesz się jak to zrobić dzwoniąc lub pisząc na biuro@scianki24.pl.

Montaż i transport ścianki teleskopowej

Stosunkowo lekką konstrukcję ścianki rozstawi spokojnie jedna osoba. Choć za pierwszym razem przyda się pomoc. Grafikę montujemy poczynając od dolnej poprzeczki, by następnie nawlec ją na górną. Wysokość i szerokości ścianki można łatwo regulować łączniki, znajdującymi się z każdej ze stron.

Uwaga! W odróżnieniu od mniejszej wersji ta ścianka teleskopowa nie wymaga absolutnie żadnych narzędzi do montażu, wszystko odbywa się przy pomocy klipsów i zatrzasków.

Po złożeniu stelaża, ściankę schowamy wygodnie w pokrowiec, w którym to możemy ją bezpiecznie przetransportować. Pamiętajmy jedynie o zabezpieczeniu stóp stelaża, tak aby ewentualnie nie uszkodziły one pozostałych elementów konstrukcji.

Zalety tej ścianki

W komplecie z grafiką
Wygodne w użytkowaniu i transporcie
Do wielokrotnego wykorzystania
Estetyczne wykonanie
Realizacja nawet w 24 h