Ścianka reklamowa pop-up łukowa 3x3 + kufer transportowy

883 715 717

Zachęcamy Państwa do składania zapytań o potrzebne Wam systemy wystawiennicze. Dostosujemy elementy zestawu do Państwa potrzeb!

Schemat grafiki ścianki Pop Up 3x3:

Wymiary ścianki reklamowej Pop Up 3x3

  • Wymiar ścianki po rozłożeniu: 270 cm x 230 cm x 68 cm
  • Wymiar po złożeniu do kufra: 85 cm x 65 cm x 40 cm

Format ścianki Pop Up 3x3 to znakomity wariant reklamy świetnie nadający się zarówno do mniejszych jak i większych pomieszczeń

  • Całość ekspozycji składa się z 5 paneli graficznych, zabezpieczonych laminatem, zawieszonych na konstrukcji z lekkiego stopu aluminium. Prawie 3 metry szerokości i ponad 2 wysokości dają pole do zaprojektowania ciekawej grafiki. Będzie świetnym elementem aranżacji stoiska targowego czy samodzielną instalacją reklamową. Konstrukcja jest tak pomyślana, żeby rozstawiać ściankę reklamową mogła docelowo jedna osoba. Bez użycia większej siły stelaż się rozkłada, jego demontaż również nie sprawia kłopotu. 
  • Oprócz ścianki reklamowej, w zestawie znajduje się wygodny kufer na kółkach, który uchroni ściankę przed uszkodzeniami w transporcie. Opcją dodatkową jest również oświetlenie górne – do wyboru halogeny bądź LED. 
  • Gdy ścianka reklamowa Pop Up pracuje jako samodzielny system wystawienniczy często Klienci dobierają do tej ścianki jeden lub dwa stojaki na ulotki i roll-upa. 

Zalety tej ścianki

W komplecie z grafiką
Wygodne w użytkowaniu i transporcie
Do wielokrotnego wykorzystania
Estetyczne wykonanie
Realizacja nawet w 24 h