Roll-up 100x200

Ten format roll-upa to szeroka na 100 cm kaseta z banerem wyciąganym na 2 metry. To już spory nośnik reklamy, zobaczy go każdy, kto akurat nie patrzy w telefon czy ma zamknięte oczy, ot choćby dla zabawy.

Roll-up często stanowi uzupełnienie stoiska targowego obok ścianki pop-up, trybunki czy stojaka na ulotki. Doskonale sprawdza się w szybkich, krótkich akcjach w galeriach handlowych.

Konstrukcja umożliwia bardzo szybkie rozstawienie roll-upa oraz jeszcze szybszy demontaż. Z kasety, w której schowana jest rolka rozwijamy baner, aby na końcu oprzeć go na rozkładanym, trzyczęściowym maszcie. Składamy go przez zwinięcie banera z powrotem w rolkę i złożeniem masztu. Tak złożony roll-up wkładamy do torby transportowej, aby bez przeszkód przenieść go w kolejne miejsce. Ciekawostka – torba rollupa stanowi świetny schowek na sporą ilość alkoholu, który przyda nam się na targach.


Wymiary roll-upa

wymiar grafiki 100cm x 200cm
wymiar po złożeniu do torby transportowej 105cm x 12cm x 12cm

Pobierz schemat przygotowania grafiki:

Ikonka pliku pdf

Cena z grafiką na banerze frontlit:

200 zł

Zachęcamy Państwa do składania zapytań o potrzebne Wam systemy wystawiennicze. Dostosujemy elementy zestawu do Państwa potrzeb!

Galeria produktu