Roll-up 100x200

883 715 717

Zachęcamy Państwa do składania zapytań o potrzebne Wam systemy wystawiennicze. Dostosujemy elementy zestawu do Państwa potrzeb!

Galeria zdjęć:
Schemat grafiki:

Wymiary roll-upa

  • Wymiar grafiki : 100cm x 200cm
  • Wymiar po złożeniu do torby transportowej : 105cm x 12cm x 12cm
  • Ten format roll-upa to szeroka na 100 cm kaseta z banerem wyciąganym na 2 metry. To już spory nośnik reklamy, zobaczy go każdy, kto akurat nie patrzy w telefon czy ma zamknięte oczy, ot choćby dla zabawy.
  • Roll-up często stanowi uzupełnienie stoiska targowego obok ścianki pop-up, trybunki czy stojaka na ulotki. Doskonale sprawdza się w szybkich, krótkich akcjach w galeriach handlowych.
  • Konstrukcja umożliwia bardzo szybkie rozstawienie roll-upa oraz jeszcze szybszy demontaż. Z kasety, w której schowana jest rolka rozwijamy baner, aby na końcu oprzeć go na rozkładanym, trzyczęściowym maszcie. Składamy go przez zwinięcie banera z powrotem w rolkę i złożeniem masztu. Tak złożony roll-up wkładamy do torby transportowej, aby bez przeszkód przenieść go w kolejne miejsce. Ciekawostka – torba rollupa stanowi świetny schowek na sporą ilość alkoholu, który przyda nam się na targach.

Zalety naszych systemów

W komplecie z grafiką
Wygodne w użytkowaniu i transporcie
Do wielokrotnego wykorzystania
Estetyczne wykonanie
Realizacja nawet w 24 h