Potykacz z podstawą metalową

883 715 717

Zachęcamy Państwa do składania zapytań o potrzebne Wam systemy wystawiennicze. Dostosujemy elementy zestawu do Państwa potrzeb!

Schemat przygotowania grafiki do potykacza z metalową podstawą

Wymiary potykacza z metalową podstawą

  • Max. rozmiar plakatu: 59cm x 84cm
  • Profil ramki OWZ: 32cm
  • Wymiar po rozłożeniu: 70cm x 116cm x 60cm
  • Wymiar opakowania: 67cm x 106cm x 22cm

Praktyczny ekspozytor plakatu A1 stosowany zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Solidna rama aluminiowa osadzona na stabilnych metalowych profilach stanowi o sile tego stojaka. Nie straszny mu zaciekły wiatr a plakat od deszczu chroni przesłona z folii UV. Sprężyny łączące ramę z podstawą uelastyczniają stojak, co pozwala na lekkie przechyły pod naporem wiatru i powrót do pionu. Potykacz jest dwustronny co oznacza, że ustawiając go na przykład na chodniku plakat będzie widoczny dla każdego przechodnia. Sama wymiana plakatu jest dziecinnie prosta dzięki specjalnemu systemowi „Otwórz-Włóż-Zamknij” w skrócie OWZ. Ten potykacz jest niezwykle praktyczny, bo waży odpowiednio by być stabilnym przy wietrznej pogodzie i nie trzeba dodatkowych obciążeń czy wypełnień jak w przypadku potykaczy z podstawą właśnie do wypełnienia cieczą lub piaskiem.

W ofercie jest kilka formatów ram dostosowanych do plakatów A1, B1 i B2 – sprawdź cenę druku wysyłając maila z zapytaniem na biuro@scianki24.pl albo skontaktuj telefoniczne 883 715 717.

Zalety naszych systemów

W komplecie z grafiką
Wygodne w użytkowaniu i transporcie
Do wielokrotnego wykorzystania
Estetyczne wykonanie
Realizacja nawet w 24 h