Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Dlaczego ścianki pop-up?

Ścianki wystawiennicze są doskonałą formą prezentacji firmy podczas różnego rodzaju spotkań biznesowych.

Niezależnie od tego, czy planujesz wziąć udział w targach, czy konferencji wysokiej jakości ścianka reklamowa nie tylko zwróci uwagę klientów i partnerów biznesowych, ale także sprawi, że TWOJA MARKA NA DŁUGO ZOSTANIE W ICH PAMIĘCI

Wygoda, estetyka i szybkość budowy ekspozycji.

Wszędzie tam, gdzie chcesz kreować wizerunek swojej firmy.

WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ, ZRÓB DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE!

Ścianka pop-up to system wystawowy do szybkiego rozkładania w miejscu ekspozycji i łatwego demontażu po skończonej akcji promocyjnej.

Według wielu użytkowników różnych systemów prezentacji to właśnie ścianki reklamowe – obok roll-upów – stanowią najlepszy zestaw promocyjny. Składa się na to:

- powierzchnia graficzna, której nie sposób nie zauważyć

- wiele możliwości konfiguracji konstrukcji pod własne potrzeby i możliwości budżetowe

- uniwersalność dzięki wymienności grafik i trwałości elementów konstrukcji ścianki reklamowej

- łatwa obsługa, poręczne wymiary po złożeniu.

 

Zdaniem większości Klientów ścianka wystawiennicza to najlepsza inwestycja w promocję marki ze wszystkich konstrukcji mobilnych.

W ofercie znajdziesz ścianki sprężynowe i ścianki magnetyczne o różnych wymiarach, które przygotujemy ściśle według Twoich wskazówek i preferencji.

 

Kształt ścianek wystawienniczych: oferujemy ścianki pop-up łukowe oraz proste.  

Ścianki łukowe są najczęściej stosowanym systemem ponieważ doskonale łączą się ze stanowiskiem promocyjnym i trybunką. Nadają się na konferencje, prelekcje, stanowiska promocyjne, niezależne stanowiska targowe.

 

Ścianki pop-up proste mają bardzo podobne zastosowania, jednak lepiej sprawdzają się w zabudowach targowych i potrafią zastąpić ścianę działową.

Ścianka reklamowa to inwestycja, która szybko się zwróci!

KUPUJESZ RAZ, WYKORZYSTUJESZ WIELE RAZY.

O firmie

Zajmij się spełnianiem marzeń. My zajmiemy się reklamą.

Wiemy doskonale, że prowadzenie własnego biznesu i dbanie o jego odpowiednią reklamę to nie lada wyzwanie. Dlatego odciążamy małe firmy i duże przedsiębiorstwa z różnych branż, oferując im kompleksowe usługi drukarskie i reklamowe. Dzięki nim, nasi klienci mogą skupić się na zadaniach, które są dla nich najważniejsze.

Nasz zespół oferuje Państwu systemy ekspozycyjne, które sami używamy do promowania naszych produktów.

Zapraszamy wszystkich Klientów - dzięki dobrze zorganizowanej pracy realizujemy zarówno małe, jednorazowe zlecenia, jak i wysokonakładowe kontrakty. Jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby także poprzez zaufanych dostawców spoza kraju.

Przez kilka lat wypróbowaliśmy i sprzedaliśmy wiele roll-upów, ścianek pop-up i wszelkich innych nośników reklamowych. Nieobce są nam wszelkiego rodzaju systemy modułowe, odmiany X-Banerów, L-Banerów, ScrollBanerów, Poster Standów. Jednak w ofercie pozostawiliśmy te najbardziej sprawdzone, których zadaniem jest służyć jak najdłużej – na większość z nich dajemy kilkuletnią gwarancję.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, jeśli chcesz:

  • rozreklamować swoją markę wśród szerokiej grupy docelowej,
  • podnieść świadomość marki,
  • zdobyć nowych klientów,
  • zwiększyć sprzedaż.

 

Jak pracujemy?

Dział handlowy dokłada wszelkich starań, abyście otrzymali konstrukcję odpowiednią do Waszych wymagań – miejsca ekspozycji, wielokrotności montaży czy zmiany wydruków.

Produkcja zajmuje się wydrukami na rekomendowanych materiałach, gdzie używane są wysokiej klasy urządzenia drukujące oraz ekologiczne tusze. Wszystko to gwarantuje najwyższy poziom odwzorowania kolorów, a użyte laminaty - odporność na zniszczenia.

Magazyn sprawdza spasowanie poszczególnych elementów systemu i, jeśli wszystko jest w porządku, zabezpiecza i przygotowuje całość do transportu.

Jesteśmy jedną z niewielu firm, które szybko wykonują zadanie - same konstrukcje wysyłamy w ciągu 24h, a na przygotowanie ścianki z wydrukiem potrzebujemy ok. 3 dni roboczych. W razie, gdy potrzebują Państwo ścianki w szybszym terminie – prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Życzymy udanych zakupów!

Zachęcamy Państwa do zakupu systemów z naszej oferty – na pewno znajdą Państwo u nas dobrą, mobilną konstrukcję ekspozycyjną, dopasowaną do oczekiwań i budżetu.
Potem zapewne długo się z Państwem nie usłyszymy, bo… przecież mają one służyć długo bez potrzeby ponownych zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl