Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Mobilne systemy wystawiennicze

Czym są mobilne systemy wystawiennicze?

Mobilne systemy wystawiennicze to najprościej rzecz ujmując konstrukcje, zaprojektowane w taki sposób, aby po zakończeniu użytkowania i złożeniu, pozwalały na wygodne przewożenie z jednego miejsca ekspozycji w kolejne. Ich zasada działania oparta jest na naciągowym sposobie rozkładania grafiki (tekstylne ścianki reklamowe, banery na konstrukcjach krzyżakowych jak X-Baner czy L-Baner, flagi typu Winder), rozwijanych grafikach (panelowe ścianki pop-up, banery w kasetach roll-up) oraz rozsuwanych stelażach (ścianki teleskopowe, wielkoformatowe flagi na masztach teleskopowych). Dzięki ich poręczności i wszechstronności można już w kilka minut stworzyć z nich praktyczne stoisko targowe, przenośny punkt sprzedaży lub autonomiczne stanowisko promocyjne. Mobilne systemy wystawiennicze są skonstruowane z myślą o łatwej obsłudze - do ich rozłożenia zazwyczaj wystarczy jedna, dwie osoby. Natomiast po demontażu wszystkie elementy można zmieścić do torby czy kufra transportowego, co z kolei umożliwi przewiezienie takiego zestawu samochodem osobowym.

Zewnętrzne systemy wystawiennicze (outdoor)

Patrząc przez pryzmat miejsca przeznaczenia nośnika można wyróżnić osobną kategorię mobilnych systemów wystawienniczych jakimi są zewnętrzne konstrukcje reklamowe. Zwykle są to materiały zaopatrzone w uziemienia przeciwwiatrowe jak duże pojemniki na piasek lub wodę, czy stopę wbijaną w ziemię jak w przypadku flag. To grupa produktów zwana potocznie outdorowymi, czyli stosowanymi na zewnątrz. Pośród nich znaleźć można flagi, potykacze (czasem określane z angielskiego - Poster Standy), ścianki banerowe, także odmiany roll-upów czy X-Banerów. Tu, w odróżnieniu do standardowych systemów wystawienniczych, mamy do czynienia z większymi wymiarami głównie przez podstawy wodne, dlatego do transportu takich materiałów należy użyć większych pojazdów typu SUV czy Van.

Dlaczego warto zainwestować w mobilne systemy wystawiennicze?

Przede wszystkim ze względu na ich dobry stosunek ceny do jakości. Za stosunkową niewielką kwotę  otrzymujemy praktyczne produkty, które pomogą nam zaznaczyć naszą obecność na różnego rodzaju wydarzeniach. Przewoźny charakter oraz możliwość wielokrotnego użycia jest kluczową zaletą mobilnych systemów wystawienniczych. Niewielkie rozmiary oraz szybki montaż sprawiają, że jest to proste rozwiązanie, dostępne dla każdego. Zachęcamy do kontaktu z naszymi wykwalikowanymi doradcami, którzy chętnie pomogą wybrać idealny system ekspozycyjny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl