Flaga reklamowa 5m z podstawą wodną

Flaga reklamowa | scianki24.pl

883 715 717

Zachęcamy Państwa do składania zapytań o potrzebne Wam systemy wystawiennicze. Dostosujemy elementy zestawu do Państwa potrzeb!

Schemat przygotowania grafiki flagi reklamowej 5 m:

Wymiary flagi reklamowej 5 m

  • Powierzchnia grafiki: 110 cm x 400 cm
  • Wymiary po rozłożeniu: 138 cm x 500 cm x 43cm
  • Wymiary po złożeniu:
    1. maszt: 168cm x 43cm x 38cm 
    2. podstawa: 85cm x 43cm x 38cm 

Góruj nad innymi z naszą 5 metrową flagą reklamową!

Przenośna flaga reklamowa to nie tylko bardzo efektowny i prestiżowy nośnik reklamy zewnętrznej, ale również łatwy i szybki do rozłożenia sposób na promocję. Nadaje się do wykorzystania wszędzie tam, gdzie potrzebujemy „wybić się” ponad tłum. Nasza flaga reklamowa świetnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju wystawach, targach, festynach, koncertach, imprezach firmowych czy sportowych odbywających się na wolnym powietrzu.

Niewątpliwą zaletą tej flagi jest jej atrakcyjna forma wynikająca z dużej powierzchni reklamowej widocznej z daleka (110×400 cm). Tak duża forma reklamy wymaga stabilności, którą zapewnia jej podstawa wykonaną z wytrzymałego tworzywa sztucznego, którą dla obciążenia możemy wypełnić wodą lub piaskiem. Po wypełnieniu podstawa waży 60 kg. Maszt z poziomym ramieniem złożony jest z lekkich aluminiowych rur rozkładanych teleskopowo aż do 5 m wysokości. Specjalny system obrotowy masztu ustawia flagę reklamową zawsze z wiatrem, co zwiększa jej stabilność i bezpieczeństwo przy wietrznej pogodzie.

Zalety naszych systemów

W komplecie z grafiką
Wygodne w użytkowaniu i transporcie
Do wielokrotnego wykorzystania
Estetyczne wykonanie
Realizacja nawet w 24 h